O KÖTTNER DIAMONDS

– to nejlepší ze světa šperků  –


Tradice klenotnictví Köttner se datuje od roku 1919, kdy si zakladatel Ludvík Köttner, dědeček současného majitele, otevřel kancelář v Živnostenské bance. Zde se začal věnovat obchodu s diamanty a výrobě šperků s vysokou kvalitou diamantů. Tato kancelář byla napojena na všechny velké světové burzy, především v Antverpách, kde dodnes nakupuje diamanty i současné klenotnictví Köttner. Z politických důvodů byla činnost klenotnictví v bývalém Československu přerušena a obchod byl přesunut do Německa, kde je dodnes klenotnictví otevřeno. V Praze byl obchod s diamanty spolu s klenotnickou dílnou znovu otevřen až v roce 1990 současným majitelem panem Tomem Köttnerem.

Potřebujete servis vašeho šperku? Napište nám.

Pokud jste hrdými majiteli nějakého šperku, ať nového, či starožitného, nesmíte zapomínat o něj správně pečovat. Toto pravidlo platí dvojnásob, pokud vlastníte briliantový snubní, nebo jiný prsten, či šperk, který běžně nosíte a bez kterého si život pomalu neumíte ani představit. Náš klenotnický servis je zde však pro Vás a udělá vše potřebné, takže Vy už se budete ze svého šperku pouze těšit. 

Doživotní záruka šperků zakoupených v našem klenotnictví je samozřejmostí. Při ruční výrobě šperků klademe velký důraz na kvalitu, a proto můžeme svým klientům rádi poskytneme celoživotní záruku. Výjimku však tvoří jakékoliv mechanické poškození šperku. 

Klenotnický servis u nás zakoupených šperků doporučujeme provádět vždy jednou za 2 roky.